Finkenw Βίλα

  • 42 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθετημένη στο Αμβούργο, η Finkenw Βίλα 42 μ² έχει 1 υπνοδωμάτια και μπορεί να φιλοξενήσει 3 άτομα.

Περιλαμβάνονται δωμάτια με προσωπική θυρίδα ασφαλείας, γραφείο εργασίας και χώρο καθιστικού 1 μπάνια και θέα στον κήπο. Υπάρχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Γραφεία Airbus Finkenwerder βρίσκεται 2 χλμ. μακριά, ενώ Μουσείο Λιμανιού Έβελγκενε απέχει 2,1 χλμ. από το κατάλυμα. Η Finkenw Βίλα είναι τοποθετημένη στην περιοχή Norderelbe, περίπου 6 λεπτά με τα πόδια από τα Finkwarder Klonstuv και Brandts Anfang -Steakhaus und Cocktailbar όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν διάφορα γεύματα. Έλμπστραντ βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο Αμβούργου Finkenwerder, βρίσκεται 5 χλμ. μακριά από τη βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Finkenw Βίλα Αμβούργο
Haus Mit Garten - Im Villenviertel & Zentral
Τιμή μόνο για κινητά

Haus Mit Garten - Im Villenviertel & Zentral

10
Εξαιρετικό 4 σχόλια
2.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 543 USD 489
ανά νύχτα
Fischerhaus Am Blankeneser Elbhang
Τιμή μόνο για κινητά

Fischerhaus Am Blankeneser Elbhang

4.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 534 USD 481
ανά νύχτα
Gruenderzeithaus Elbvororte - Elbe Suburbs Wilhelminian-Style House
Τιμή μόνο για κινητά

Gruenderzeithaus Elbvororte - Elbe Suburbs Wilhelminian-Style House

8.8
Έξοχο 10 σχόλια
4.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 271 USD 244
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Η Finkenw Βίλα προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, έχει χώρος στάθμευσης για τους πελάτες της η Finkenw Βίλα.
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η Finkenw Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Finkenw Βίλα είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Αμβούργου Finkenwerder.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Finkenw Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Finkenw Βίλα αποτελεί 143€.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η Finkenw Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Finkenw Βίλα περιλαμβάνουν Finkwarder Klonstuv και Brandts Anfang -Steakhaus und Cocktailbar.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Finkenw Βίλα Αμβούργο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο